FB ×
×

POGODNO

ul. Łukasińskiego 39a

530-546-554

NIEBUSZEWO

ul. Niemcewicza 14b

530-527-334

POMORZANY

ul. Powstańców Wielkopolskich 41

506-914-888

Kupno nieruchomości pod Pizzerię

Zastanawiasz się jaka nieruchomość byłaby najlepsza pod Pizzerię lub inny lokal gastronomiczny? Pizza Team ma swoje trzy pizzerie, które są położone w idealnych lokalizacjach w Szczecinie. Lokale są zadbane, schludne - przyjemnie spędzić tam czas i zjeść Pizzę.

nieruchomość pizzerii

Atrium skup nieruchomości i mieszkań ocenia lokale gastronomiczne Pizza Team jako idealny wybór pod ten rodzaj działalności.

Często trafiają do nas osoby, które chcą sprzedać lokal pod Pizzerię ze względu na różne sytuacje zyciowe lub nierentowność przedsiębiorstwa. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów, pomagamy w transakcjach dotyczących lokali gastronomicznych wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe dokonanie transakcji gotówkowej całej Polsce, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości pod gastronomię za gotówkę jest dla naszych Klientów najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się bezpiecznie.

Skup nieruchomości pod lokale gastronomiczne

Okazujemy się pomocni w momencie gdy nadchodzi chwila, że trzeba niezwłocznie sprzedać dysponowaną nieruchomość, a my nie mamy czasu ani pieniędzy na reklamę na portalach ogłoszeniowych, ani pozwolić zarabiać pośrednikom nieruchomości. Osoba nie mająca doświadczenia w obrocie nieruchomości może zostać oszukana, dla niej bęzie też kłopot znaleźć stosownego inwestora, a znacznie trudniej takiego który zaproponuje najlepszą możliwą cenę.

lokal gastronomiczny

Głównym filarem naszej działalności skup zadłużonych nieruchomości, skup nieruchomości z komornikiem lub innymi problemami jak np. lokator. Cechuje nas to, że rozliczamy się gotówkowo. Skupując nieruchomości za gotówkę staramy się dawać najlepszą możliwą cenę. Dzięki temu inwestujemy w krajui w Europie – nie ma znaczenia gdzie jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.
Przeczytaj więcej: https://atrium-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-z-dlugiem/

Skup zadłużonych nieruchomości z przeznaczeniem na Pizzerie

Zajmujemy się szybkim skupem nieruchomości we wszystkich województwach, skupujemy także udziaływ nieruchomościach. Skomplikowane sytuacje prawne dotyczące nieruchomości to dla nas chleb powszedni. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup nieruchomości pod inwestycje, w tym skup nieruchomości z problemami, skup mieszkań z lokatorem lub z komornikiem.

Nasze możliwości są bardzo ogromne i każdy planujący szybkie zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z podjętej współpracy. Jeśli chodzi o skup mieszkań i skup nieruchomości – domów, działek, lokali, ziemi, udziałów w nieruchomościach – jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Profesjonaliści na rynku nieruchomości

Kolejny raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem - prowadzimy też skup nieruchomości z dożywociem. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.

Tutaj możesz zobaczyć jakie są ceny nieruchomości w Polsce. Nasza kompleksowa obsługa i opieka prawna nad klientem polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż nieruchomości , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości , także umożlwiamy rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu bez długów, komornika i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów.

Skup mieszkań z lokatorem lub inną skomplikowaną sytuacją prawną

Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w całej Polsce. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w kraju. Na prawidłową wycenę każdej nieruchomości wpływa ogrom czynników. Wyceny tworzymy bezpłatnie - dajemy możliwość porównania naszej propozycji cenowej z innymi ofertami dostępnymi na rynku - w ten sposób można świadomie wybrać najkorzystniejszą ofertę.

W większości to klienci wybierają nas, bo otrzymują od nas wycenę na 90% ceny rynkowej swojej nieruchomości, a my natychmiast płacąc za nią gotówką.

Błyskawiczny skup mieszkań za gotówkę

Czasem pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas – niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!