FB ×
×

POGODNO

ul. Łukasińskiego 39a

530-546-554

NIEBUSZEWO

ul. Niemcewicza 14b

530-527-334

POMORZANY

ul. Powstańców Wielkopolskich 41

506-914-888

Projekty i aranżacja Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas charakteryzuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z ogromnym doświadczeniem w obszarze projektowania wnętrz oraz kompleksowej realizacji projektów. Od ponad dziesięciu lat realizuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak również unikalnej aranżacji wnętrz naszych klientów.

Wykonywanie projektów i aranżowanie to nie koniec naszej oferty . Specjalizujemy się także w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych oraz innych. Wyróżnia nas różnorodność w charakterze projektów, których się podejmujemy, a także bogata oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i pozytywne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można sprawdzić w zakładce „Projekty”, czy też „Realizacje”, gdzie zawarte są  zdjęcia  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci oraz projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej praktyce i nieustannemu poszerzaniu swojej wiedzy  oraz kwalifikacji wykonują usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najlepszych rozwiązań świadczonych przez producentów z branży wnętrzarskiej.

 

Zadowolenie  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak istotny jest komfort i wygoda we własnym mieszkaniu, dlatego też to stawiamy za cel swoich działań projektowych. Zawsze zwracamy uwagę na własne gusta klientów, ich sposób życia, potrzeby i oczekiwania, które mają od swego mieszkania. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do zwyczajnego życia oraz charakteru, w jakim czuje się dobrze. Udana aranżacja wnętrza to zarówno jego ostateczny efekt wizualny, jak i funkcjonalne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy swoich klientów. Dobrze wiemy że to styl życia oraz gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo naszą działalność zaczynamy od dokładnego omówienia potrzeb użytkownika oraz aspektów takich jak organizacja pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy w czasie spotkania bezpośredniego oferujemy też możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno swojej działalności, jak i surowców, z których korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i dobre kontakty pozwalają nam na elastyczność i dopasowanie się do budżetu klienta.

 

Jak wygląda współpraca z naszym architektem wnętrz?

Praktyczne podejście to obecnie nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta reguła dotyczy także wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  czy też pracujemy. Dobre wykorzystanie wnętrza oraz jego potencjału może zapewnić jedynie wykwalifikowany i doświadczony projektant wnętrz.

Na szczęście teraz nie jest to usługa przeznaczona dla najbogatszych. Wręcz przeciwnie. Właściwe, przemyślane i odpowiednio zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić czasu i pieniędzy,  a także zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy architekta wnętrz korzystają osoby prywatne wykańczające swoje nieruchomości, a także przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet użytecznego wnętrza.

 

Zalety pomieszczeń zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas marzy o bajecznym i eleganckim wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej gamy produktów z branży wnętrzarskiej pozwala na ogromne możliwości aranżacji. To korzyść, a także wada. Nigdy nie jest łatwo dobrać najlepsze kompozycje, dobre produkty i znakomitą jakość. Architekt po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta może stworzyć wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz budynków i mieszkań, a także przestrzeni biurowych czy sklepów – wszystkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na najlepsze wykorzystanie ich możliwości.

Skorzystaj z pomocy zespołu wykwalifikowanych architektów z wieloletnią praktyką  i pasją, a przekonasz się, jak wiele można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy okazję  działać w różnych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były eksponowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie klientów i dokonać tego, że wracają do nas z nowymi pomysłami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium przedstawiane były w krajowych magazynach branżowych i były się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Aranżacja wnętrz Szczecin

Gościsz w miejscach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Jest ogromna możliwość, że to miejsce jest efektem pracy architekta. Projektowanie wnętrz jest dziś usługą, po jaką sięga coraz więcej osób . Nie tylko z wygody i pewności dobrego efektu, ale także, stawiając na korzystne rozwiązania dobrane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się doskonale do sposobu życia jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki kreują całość godną uwagi.

Skorzystanie z usługi architekta wnętrz pozwoli na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto wielu godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i marketach budowlanych. Nawet jeśli lubisz te miejsca – może zdarzyć się, że sięgniesz po nietrafione materiały czy też zakupisz   sprzęty niskiej jakości. Projektant wnętrz Szczecin wykona to za Ciebie, ale  jednocześnie dla Ciebie.

 

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Towiele godzin skrupulatnej pracy, obliczeń i analizowania strategii, aby stworzyć idealny plan dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór produktów, aż po dokładne oszacowanie ilości potrzebnych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak istotny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku czy też  albo mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas oraz pieniądze.

Zachwycające lokale to wnętrza spójne – spójne to nie nudne czy „bezpieczne”, ale doskonale zaprojektowane z harmonijnie dobranymi akcesoriami. Projektant wnętrz dobierze elementy, które świetnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na charakter mieszkania, lecz również na funkcjonalność korzystania z przestrzeni. Specjalista rozumie potrzeby użytkownika i d stara się , aby dostosować wnętrze do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych aspektach pamięta o stylu swego kontrahenta a także jego funduszach.

 

Przejrzyj naszą ofertę: https://www.innerium.pl/wykonczenie-wnetrz-szczecin/

Najlepszy projektant wnętrz Szczecin

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni projektant wnętrz? Z pewnością oprócz przydatnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pracowitość oraz tzw. dobrego smaku musi posiadać niezbędną wiedzę. Erudycja na temat zasad ergonomii, postrzegania przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto typowa wiedza produktowa to atrybuty dobrego projektanta wnętrz. Powinien być on na bieżąco nie tylko z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, ale także technologicznych, poznawać nowe produkty i dynamicznie zmieniające się mody w urządzaniu wnętrz.

Konieczna będzie także odwaga. Konstruktywny architekt nie boi się wyzwań i proponowania czegoś zupełnie innego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To kluczowe, by być przekonanym, że obecnie projektowanie wnętrz nie jest tylko kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na projektach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane i wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jeśli ciągle nie udało nam się przekonać Cię do faktu, że projektowanie wnętrz w lokalu, mieszkaniu bądź biurze to jedyny właściwy środek  na zadowalające, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje lokali i domów, takich jak Twój, które otrzymały zupełnie nowy kształt i zachęcają swoim wyglądem do wypoczynku i odpoczynku.